Skip links

Hogbeg Nasıl Kuruldu?

2009 yılından beri her türlü sanal işle, çeşitli programlarla resmi olmadan uğraşan, minimal ücretlere çalışan ve web tasarım/yazılım, program işlerini ek iş olarak yapan kurucumuz, 2017 yılında bu işi resmileştirmek adına web ve yazılıma daha fazla vakit ayırmaya başlamıştır. Okuduğu Uşak Üniversitesi  Coğrafya Bölümünden 2019 yılında mezun olmuş ve tam zamanlı olarak bu işe odaklanmıştır. 3 yıldır Hogbeg ismi adı altında profesyonel olarak ekibi ile birlikte web ve yazılım hizmeti vermektedir. “Hogbeg” ismi ise coğrafyada jeomorfolojik bir oluşum olan “Hogback” (dar bir sırt yada dar bir tepe ve her iki kanatta neredeyse eşit eğime sahip dik yamaçlara sahip bir dizi tepe.) yapısından gelir.

Maskotumuz hakkında.

Şirketimizin kuruluş zamanlarında birkaç haftalıkken bulduğumuz, en mutlu ve en stresli zamanlarımızda yanımızda olan, bizimle büyüyen ve bizi her daim eğlendiren kedimiz "Eyşan"dır. Kayıp olmasından sonra aylarca aradığımız aynı zamanda umutla beklediğimiz fakat geri dönmeyen, sevgili kedimizin anısını yaşatmak adına silüetini markamıza ekledik. Hogbeg olarak kedimizin iyi bir yerlerde ve hala yaşamakta olduğunu umut ediyoruz.

Fikirlerinizi sanallaştırın.

5 yılı aşkın süredir işletmeler ve kişiler için web sitesi yaratıyoruz. Fikirlerinizi sanallaştırmak bizim işimiz ve bu işi keyifle yapıyoruz.

Etkili İletişim Memnuniyeti Getirir.

Hizmet alma sürecinizde size en etkili ve anlaşılır iletişimi sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. İnanıyoruz ki etkili bir iletişim süreci memnuniyetin temelini oluşturuyor.

Ortak Fikirler Kaliteyi Yaratır.

Satın aldığınız hizmetin işleme sürecinde yalnız kendi fikirlerimizi değil sizin fikirlerinizi de yaratıyoruz. İşin sonunda hayalinizdeki sitenin ortaya çıkması için uğraşıyor ve maksimum memnuniyete ulaşmayı hedefliyoruz.

Deneyim ve Güven İşimizin Olmazsa Olmazı.

Deneyim süreci beraberinde güveni getirir. Güven hizmet almanın olmazsa olmazıdır. Dolayısıyla deneyimimizin müşterilerimize güven vermesi bizim için çok önemli.

Whatsapp
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirm?
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyim?